"Черкасиводоканал" планує підвищити тарифи на понад 30%

У КП "Черкасиводоканал" обговорили тарифи на 2020 рік. Розрахунки вже подали до Нацкомісії.

Так, у проекті постанови НКРЕКП схвалено тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення з рівнем зростання 34,2%, в т.ч.: холодна вода на 33,2% та на 35,5% водовідведення. Про це інформує пресслужба КП.

Начальник планово-економічного відділу КП "Черкасиводоканал" Олександр Шевченко детально розповів про найбільші статті витрат, які вплинули на зміну тарифів.

"Діючі тарифи не відшкодовують фактичних витрат нашого підприємства. Вони не покривають в повній мірі такі складові як реагенти, електроенергію, заробітну плату, обслуговування підвищувальних насосів холодної води та інші. Крім того діючі тарифи не забезпечують можливості повернення основної суми субкредиту, за рахунок чого впроваджується соціально та екологічно важливий проект "Розвиток міської інфраструктури 2". Для досягнення беззбиткової діяльності ми подали до нацкомісії розрахунки та очікуємо на встановлення тарифів", – повідомив Олександр Шевченко.

У КП додали: незважаючи на підвищення, навіть на такому рівні тарифи "Черкасиводоканалу" залишатимуться одними з найнижчих в Україні.

Наразі підприємство очікує прийняття постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на 2020 рік.

Як повідомляв сайт vikka.ua, більшість черкащан вже отримали платіжки за тепло із меншими сумами.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net