Черкаси провели в останню путь колишнього міліціонера, який загинув під Іловайськом (ФОТО)

Сьогодні провели в останню путь черкащанина, колишнього міліціонера, добровольця, бійця батальйону "Донбас", Володимира Ложешнікова. Він не чекав призову чи мобілізації. Одразу після місцевих виборів 25 травня, в яких брав участь, він пішов добровольцем у зону АТО. Пройшов важкий відбір до батальйону "Донбас". Вже у липні поїхав на Схід.
 
Загинув від під Іловайськом, коли підрозділ виходив з оточення. Був двічі поранений: 18 та 29 серпня. Мав  можливість виїхати ще 18 серпня, коли із зони бойових дій вивозили поранених. Проте він відмовився і залишився зі своїми побратимами. 29 серпня отримав ще одне поранення і помер.
 
 
У дворі черкаського Будинку трауру зібралися його колишні товариші по службі в правоохоронних органах, побратими, родичі, близькі, керівництво області, міста та міліції, а також жителі Черкас. Поховають Володимира Ложешнікова в Свідівку.
 
 
За словами міського голови Черкас Сергія Одарича, родина Володимира Ложешнікова може розраховувати на допомогу міста. 
 
 
Як розповів друг загиблого Олександр Гуменний, Володимир завжди був позитивною людиною. 
 
– Якщо він говорив, що допоможе, то допомагав завжди. Він назавжди залишиться у пам’яті друзів таким же життєрадісним, чуйним, добрим. Герої не вмирають, – зазначив Олександр Гуменний.
 
 
Володимиру Ложешнікову було 52 роки. Народився у Воркуті, у Псковській області закінчив школу, у Таллінні розпочав роботу в правоохоронних органах. У 1990 роках переїхав до Черкас, протягом 20 років працював у кримінальному розшуку. Потім перейшов у бізнес, балотувався у міську раду але депутатом не став. Наприкінці травня пішов добровольцем на фронт. 
 
 
 
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут