Черкаси не справляються з планом набору строковиків

Місто Черкаси недовиконує план набору юнаків на строкову службу. Вдалося набрати 36 призовників з необхідних 60. Аби виправити ситуацію, представники військкомату звернулися до міської влади.

З цього приводу 21 листопада була скликана нарада під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина за участю начальника управління інформаційної політики Черкаської міськради Андрія Крилова, начальника відділу підтримки громадянського суспільства Олексія Дубового, керівництва поліції, військового комісара Ігоря Малимона та голів комітетів самоорганізації населення Черкас. Про це повідомили у міськраді.

"Однією з головних причин того, що молоді люди ухиляються від строкової служби, є необізнаність громадян. Адже багато хто думає, що це мобілізація у зону бойових дій. Це не відповідає дійсності. Призовників не відправляють у зону ООС. Ми звертаємося до вас, шановні голови КСНів, як до тих, хто добре знає людей у мікрорайонах, посприяти донесенню правдивої інформації людям, щоб молодь не боялася іти на строкову службу", – зазначив Ігор Волошин.

Представники КСНів також зауважили, що в їхніх силах – дізнатися, чи дійсно проживає призовник за адресою проживання, і де він реально знаходиться. Але для цього їм потрібні списки призовників, які є на території їхнього мікрорайону.

"Ми надамо міській раді такі списки у найкоротші терміни", – пообіцяв Ігор Малимон.

А Андрій Крилов, у свою чергу, зазначив, що управління інформаційної політики оперативно передасть ці списки КСНам.

Варто зазначити, що термін, у який Черкаси мають виконати план з призову, спливає на наступному тижні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, водіїв попереджають про ожеледицю на дорогах Черкащини.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут