Готовність області до початку навчального року в умовах війни, проблеми функціонування галузі в регіоні обговорила під час робочого візиту на Черкащині заступниця міністра освіти і науки України Віра Рогова. В регіоні вона відвідала низку навчальних закладів та зустрілася з педагогічним колективом. Повідомляють на сайті Черкаської ОВА.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/08/23225802/1.jpg)
Віра Борисівна ознайомилася з матеріально-технічною базою закладів дошкільної, загальної середньої та вищої освіти Черкас та області. Оскільки безпековий компонент належить до ключових при підготовці до нового навчального року, представниця профільного міністерства оглянула також і укриття закладів освіти.
Під час перебування на Черкащині Віра Рогова мала нагоду поспілкуватися з педагогічними та батьківськими колективами. У ході зустрічі з освітянами області заступниця міністра закцентувала увагу на стані підготовки закладів освіти до нового навчального року. Серед пріоритетів було відзначено безпековий аспект здійснення освітнього процесу.
![бомбосховище школа укриття](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/08/23225758/2.jpg)
Читайте також: