Навчання в усіх школах Черкаської області до кінця тижня переведуть у дистанційний формат. Про це повідомив голова Черкаської військової адміністрації Ігор Табурець.
![Ігор Табурець](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/04/15114218/1.jpg)
«Садочки, що розташовані поблизу об’єктів критичної інфраструктури, теж не працюватимуть до кінця тижня. Деталі уточнюйте в завідувачів і вихователів ваших закладів», зазначив він на своїй сторінці в мережі Фейсбук.
Іншим навчальним закладам (коледжам, університетам, училищам) теж рекомендується максимально перейти на онлайн-формат.
Про роботу садочків у місті Черкаси повідомила також заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.
Читайте також: