Черкащина добудовує фортифікційні споруди на Сході (ФОТО)

Черкащани уже завершили зведення трьох об’єктів фортифікаційних споруд на Донбасі. Зведення останнього – на кінцевій прямій. У цьому переконався голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, перебуваючи на Сході.

На сьогодні в будівництві фортифікаційних споруд беруть участь близько 200 осіб з усіх районів області.

"Черкащани працюють самовіддано, – зауважує обласний керманич. – Я переконався на власні очі. Хоч у нас споруди на третій лінії оборони, однак і тут складні умови роботи. Тому я вдячний усім, хто долучився до такої потрібної справи. Бо це безпека наших бійців. Багато зроблено того, що не було передбачено проектною документацією. Це на прохання самих військових".

У прес-службі голови ОДА запевняють, що будівельники забезпечені всім необхідним: і нічлігом, і харчуванням. Крім того, всі вони отримують зарплатню. Матеріалами допомагають черкаські лісівники.

"Лише завдяки такій згуртованості Черкащина серед перших областей добудує свої фортифікації, – каже Юрій Ткаченко. – Таким чином виконає завдання Президента України. І найголовніше – внесе ще й такий вклад в обороноздатність країни. Наша область у таких питаннях завжди активна".

 

Нагадаємо, фортифікаційні споруди на Сході зводить не лише Черкащина. Кожна область має відведену ділянку та своє завдання. Фінансування цього проекту державне. Однак допомагають і благодійники. Народний депутат родом із Чорнобаївщини Микола Томенко заявив про те, що з підприємців вимагають кошти в усіх областях.

Як уже повідомляла vikka.ua, альтернативної від думки голови ОДА дотримуються думки люди, що безпосередньо беруть участь у зведенні фортифікаційних споруд. Так, зокрема, активіст із Чорнобаївщини Павло Собко писав у Facebook про значно гірші умови проживання будівельників. Зокрема, про те, що в них відсутній душ, немає освітлення у наметах, роботи доводиться переробляти кілька разів через некомпетентність керівництва.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net