додому Новини Черкащина Черкащанка здобула "бронзу" на чемпіонаті Європи з фехтування

Черкащанка здобула "бронзу" на чемпіонаті Європи з фехтування

0

З 13 по 19 квітня в місті Єреван відбувся чемпіонат Європи з фехтування серед спортсменів до 23 років. У складі збірної команди України були представлені черкащани, вихованці школи вищої спортивної майстерності Олександр Каракай з ФСТ "Динамо" та Діана Залевська − ФСТ "Спартак". Про це повідомляє прес-служба Відділення НОК України в Черкаській області.

Для України жіноча збірна команда здобула "бронзову" медаль, яка стала єдиною на цих змаганнях серед усіх видів фехтувальної зброї, а саме шпага, рапіра та шабля.

Цю медаль для України здобула саме черкащанка Діана Залевська. У зустрічі за бронзу наша команда вже втратила надію на перемогу над командою Франції, але в останньому своєму двобої Діана нанесла своїй партнерші 19 ударів, отримавши всього 4, та з рахунком зустрічі 45-43 вивела нашу збірну команду на третю сходинку п’єдесталу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині розіграли водний кубок Олімпійського чемпіона.