Черкащанка шукає дбайливих господарів для братів наших менших (ФОТО, ВІДЕО)

Черкащанка Алла Власова щодня виходить до Центрального ринку в Черкасах, щоб допомогти бездомним котам і собакам. Вона шукає для них господарів. Нині вдома в Алли 7 кошенят і 17 песиків, повідомляє Громадське TV.

Кожного ранку, якщо дозволяє погода, Алла вантажить клітки з бездомними тваринами в автомобіль і везе їх до Центрального ринку. Там намагається знайти для них господарів, а також просить черкащан допомогти тваринам із харчами.

– Разом із волонтеркою Ксенією ми щодня привозимо тварин до Палацу піонерів. Це місце для організації "Друг" надала міська рада, але в цьому році маємо лише усний дозвіл. Звісно, якби у нас був хоча б намет, могли би стояти і в дощ. Щодня ми тут до п’ятої. Майже всіх цуценят, яких привозять в притулок, я забираю собі. Багато хто сюди просто приносить знайдених, – каже вона.

Як часто люди забирають тварин, залежить від пори року. Взимку за тиждень можуть взяти двох цуценят, каже Алла. Кошенят беруть частіше. Її особистий рекорд – 11 цуценят, яких забрали в один день.

– Ми живемо лише за пожертви людей. Зараз гроші дають рідко. Здебільшого приносять корм – крупи й молоко.

90% усіх тварин, якими опікується волонтерка, колись мали хазяїв. Тому Алла закликає людей, якщо вони не впевнені, чи хочуть потомства для своїх домашніх тварин, стерилізувати їх.

"Я дуже люблю тварин. Це страшно, зараз холодно, їх викинули. Ну як їм не допомогти?" – риторично запитує Алла Власова.

Не проходьте повз, допоможіть чим можете, а краще за все – подаруйте нову домівку чотирилапому. І не забувайте – ми відповідаємо за тих, кого прихистили!"

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах розшукують аляскінського маламута.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net