Черкащанка очолила Фонд гуманітарного розвитку України

Екс-директора "Мистецького Арсеналу" Наталію Заболотну призначили президентом Фонду гуманітарного розвитку України. Про це пише "ZN.UA".

У вересні 2017 року розпочинає свою роботу Фонд гуманітарного розвитку України, що створений для фінансової та нематеріальної підтримки проектів українських громад у сферах культури, освіти, спорту, збереження архітектурної спадщини та усіх інших гуманітарних галузях.

"Два роки тому фахівцями гуманітарної галузі був розроблений законопроект про Державний фонд гуманітарного розвитку України, який забезпечував би функціонування цієї сфери за зразками Великобританії та Естонії", − говорить пані Наталія.

Вона зазначає, що законопроект був зареєстрований у Верховній Раді, але, через політичні інтриги голосування по ньому не провели. Тому гуманітарна реформа в Україні не відбулась і реальний стан гуманітарної сфери лишається катастрофічним.

Нагадаємо, що Наталія Заболотна у 2010-2016 роках очолювала "Мистецький Арсенал", який за цей час перетворився на один з найвизначніших державних культурних інституцій України.

Протягом останнього десятиліття Наталія Заболотна започаткувала та втілила десятки міжнародних та всеукраїнських культурно-мистецьких проектів, серед яких перша київська бієнале сучасного мистецтва ARSENALE-2012, "Книжковий Арсенал", форум Art Kyiv Contemporary, Великий скульптурний салон, "Арсенал добрих справ" та інші.

Як повідомляв сайт vikka.ua, фотографи показали красу черкащанок через хустки ХХ століття.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут