Черкащанка бореться за серце найзавиднішого холостяка країни

Уродженка міста Сміла Черкаської області, 22-річна модель Ольга Литвиненко взяла участь у 8 сезоні відомого телевізійного шоу "Холостяк". Дівчина завойовує серце відомого співака та композитора Рождена Анусі.

Дівчина у своїй візитівці впевнено заявила, що перемагає у всіх конкурсах не дивлячись ні на що. Із всіх дівчат при першій зустрічі вона виділялася тим, що прийшла у нічному шовковому пеньюарі, на голову вдягла діадему та взула підбори.

"Її зовнішність підкорила мене з першої секунди, – сказав Рожден. – Сподіваюся корону на голову вона одягла лише, як аксесуар".

Дівчина попросила холостяка не відмовляти їй у її День народження. Вона розповіла, що раніше не знала, якого чоловіка хоче бачити на місці холостяка, але коли побачила Рождена, то зрозуміла, він має бути саме таким.

За першої можливості Ольга вирішила поборотися в оголошеному аукціоні з іншими дівчатами за право першого індивідуального побачення із холостяком. В ньому дівчата демонстрували свої таланти та робили все, щоб зацікавити чоловіка. Ольга заграла на гітарі та заспівала пісню, чим не аби як здивувала Рождена.

"Я дуже рідко зустрічав дівчат, які грають на гітарі. Дивує те, що така гарна дівчина вміє це робити. Я не можу залишити тебе без уваги", – сказав чоловік дівчині.

На церемонії троянд головний холостяк країни визвав Ольгу першою. Він подарував їй великого іграшкового ведмедя та вручив троянду.

"Я не міг забути про твій День народження. Ми разом можемо придумати цьому ведмедю ім’я і я чекаю тебе на першому індивідуальному побаченні", − сказав Рожден на церемонії вручення.

Як повідомляв сайт vikka, у новому випуску "Наречена для тата" черкащани ризикували своїм життям.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут