НовиниСпортЧеркащанин Сергій Куліш став віце-чемпіоном Європи зі спортивної стрільби

Черкащанин Сергій Куліш став віце-чемпіоном Європи зі спортивної стрільби

-

Українець завоював срібну нагороду у стрільбі з гвинтівки з трьох положень на 50 метрів.

У Баку розіграний черговий комплект нагород чемпіонату Європи зі спортивної стрільби, де українець Сергій Куліш посів 2-е місце у стрільбі з гвинтівки з трьох положень з відстані 50 метрів, повідомляє офіційний сайт змагань.

Куліш показав підсумковий результат 458,1 бали.

У боротьбі за медалі він програв Юрію Щербацевічу з Білорусі – 461,4 бала, але суттєво випередив Олександра Шмірла з Австрії – 447,6 бала.

Для призера Олімпійських ігор в Ріо-2016 Куліша ця нагорода стала першою на континентальній першості в Баку.

Нагадаємо, чемпіонат Європи у Баку проходить із 22 липня по 4 серпня.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащани здобули нагороди на чемпіонаті України зі стрільби з малокаліберної та пневматичної зброї.