додому Новини Черкащина Черкащани здобули "золото" Всеукраїнського турніру з боксу (ФОТО)

Черкащани здобули "золото" Всеукраїнського турніру з боксу (ФОТО)

0

Збірна команда Черкаської області здобули високі нагороди Всеукраїнського турніру з боксу серед чоловіків пам’яті Віктора Зверєва. Про це інформує пресслужба Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків пам’яті Заслуженого тренера України Віктора Зверєва проходив у м. Кропивницький з 20 по 25 серпня 2019 року. Участь у змаганнях приймали 50 боксерів з 10-ти регіонів України.

Боксери з Черкащини здобули дві золоті, одну срібну та три бронзові медалі, посівши перше місце у загальному заліку.