Черкащани вимагають перейменувати перейменовані вулиці

Жителі Городища незадоволені рішеннями топонімічних комісій і просять міську владу перейменувати вже перейменовані вулиці. Про це у Facebook повідомили працівники музею С.Гулака-Артемовського.

Жителі Городища, йдеться у зверненні до міського голови Городища Володимира Мирошника, "глибоко обурені тим, що під час зміни назв міських вулиць не були враховані місцеві особливості і не взяті до уваги не лише усні, а й письмові звернення громадян".

Науковці, краєзнавці, громадські активісти, що підписали це звернення, стверджують, що консультувалися в обласній топонімічній комісії і департаменті інформаційного забезпечення Черкаської ОДА й отримали відповідь, що змінити її рішення цілком можливо і законно. Для цього лише треба, щоб місцеві депутати проголосували за відповідне рішення.

Городищани хочуть, щоб вулицю, яку перейменували на Павла Чубинського, назвали на честь Георгія Коваля, а його ім’ям назвати вулицю Галини Кальченко. Ще одне побажання — вулицю Остафія Дашковича назвати вулицею Спаса-Преображення.

Звернення від імені всіх городищан підписали два заслужені працівники культури Василь Бондаренко і Микола Ковальчук, священик храму Спаса Преображення Миколай Мохнацький, директор музею С. С. Гулака-Артемовського Олександр Щепак, почесний громадянин Городища Володимир Чос та краєзнавець Андрій Тегерашвілі. Крім того, під ним поставили свої підписи ще 40 громадян.

Помилки у перейменування вулиць, вважають активісти, мають бути виправлені якнайшвидше, поки нові назви ще не прижилися і зазначені поки у невеликій кількості документів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на честь Кузьми Скрябіна у Черкасах назвали провулок.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут