додому Новини Черкащина Черкащани вибороли призові місця на Чемпіонаті України з водо-моторного спорту

Черкащани вибороли призові місця на Чемпіонаті України з водо-моторного спорту

0

На чемпіонаті України з водно-моторного спорту, який проходив з 6 по 11 вересня в смт Чорноморське, Одеської області черкаські спортсмени вибороли "золото" та "срібло". Про це на сторінці у Facebook повідомляє прес-служба Управління у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської ОДА.

У класі скутерів О-500, за кількістю очок семи кращих гонок, Микола Федосов здобув перше місце. А у класі моточовнів S-550 його колега Андрій Матусевич виборов друге місце.

У загальнокомандному заліку чемпіонату України з водно-моторного спорту 2017р. класи скутерів за кількістю очок (2800) команда Черкаської області виборола друге місце.

Також відбувалися змагання за нагороди Кубку України з водо-моторного спорту, де наші хлопці, за кількістю очок (28), посіли третє місце.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські легкоатлети-ветерани отримали призові місця на Кубку України.