Черкащани стали рідше викликати швидку

Минулого року бригадами швидкої медичної допомоги Черкаської області було здійснено 308,886 тисяч виїздів за викликами. Це на 19 % менше, ніж у 2013.

Про це vikka.ua повідомили у прес-службі департаменту охорони здоровя Черкаської ОДА.

"Зменшення показників пояснюється тим, що після реформування служби екстреної медичної допомоги області значно зменшилась кількість виїздів бригад швидкої медичної допомоги за рахунок технічних, адміністративних та інших непрофільних для служби виїздів", – розповів директор КУ "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради" Владислав Свириденко.

За його словами, значно зменшилась кількість виїздів у Черкаському Смілянському, Уманському, Лисянському, Золотоніському та Монастирищенському районах.

Також покращились показники доїзду бригад швидкої медичної допомоги до пацієнтів.

"Так, прибуття бригад на виїзд до 10 хвилин з моменту звернення в місті становить 95 %, а прибуття на виїзд до 20 хвилин у сільській місцевості становить – 89,9 %, – наголосив директор центру. – Бригади ШМД стали виконувати більше профільних викликів. Їх кількість збільшилася на 7 % і становить 86,8 %. Виїзди до хронічних хворих у 2014 році становили 2,6 %".

У 2014 році покращилась і матеріально-технічна база служби екстреної медичної допомоги області. Зокрема, з Державного бюджету України одержано 39 автомобілів ШМД, які повністю укомплектовані медичним устаткуванням згідно з державними стандартами.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net