Черкащанам пропонують екзотичних тварин за цінами квартири чи автомобіля

У Черкасах можна придбати кенгуру, карликових мавп, рідкісних африканських кішок та найдорожчих породистих собак світу. Розводять тварин у розплідниках, а також пропонують завезти будь-яку живність з-за кордону на замовлення. При цьому охочим придбати дороговартісного друга доведеться перевірити можливості свого бюджету. Сайт  vikka.ua зробив підбірку найдорожчих тварин, яких виставили на продаж у Черкаській області.

Вартість кошеня африканського сервалу дорівнює ціні трикімнатної квартири у центрі Ватутіного чи однокімнатної в Умані – 8 тисяч євро, тобто майже 223 тисячі гривень. Кенгуру поціновувачам екзотики обійдеться в 46 тисяч гривень, а мавпи виду ігрунка карликова коштують 41,5 тисяч гривень.

Директор черкаського зоопарку Євген Ван неоднозначно ставиться до утримання вдома таких тварин. "З одного боку – спілкування з тваринами робить людину добрішою, з іншого – треба ретельно оцінити умови утримання цієї тварини та міру відповідальності за неї", – зазначив він сайту  vikka.ua.

Фото olx.ua

За словами Євгена Вана, він сам неодноразово відмовляв бажаючих придбати додому екзотичну тварину. При цьому самі ж містяни нерідко приносять до зоопарку та просять прийняти черепах та кроликів. А торік через від’їзд з України власники подарували установі коштовного папугу – сірого папугу жако.

Більш звичні для черкащан тварини – коти та собаки місцями вартують не дешевше, ніж "друзі" з інших континентів. Наприклад, за цуценя мальтійської болонки в Черкасах треба викласти 46 тисяч гривень.

Фото olx.ua

Більш ніж удвічі дешевше коштують цуценята породи аляскинського маламута – по 20 тисяч гривень.

Фото olx.ua

Мініатюрний пудель вартує 27 тисяч гривень.

Фото olx.ua

Маленькі чихуахуа коштують 17 тисяч гривень, стаффордширський тер’єр – 14 тисяч гривень, а цуценята російської пегої гончої та сенбернара – майже по 13 тисяч.

Фото olx.ua / Малюк чихуахуа

Цуценята стаффордширських тер’єрів

Фото olx.ua / Російська гонча колись була дуже популярна серед мисливців

Маленька копія улюбленого дитячого кіногероя 90-х років пса Бетховена 

На цьому фоні навіть ціна цуценят лабрадора ретривера (9 тисяч гривень) виглядає не такою вже й захмарною.

У котячих своя цінова ієрархія. Наступними по коштовності після африканських кішок йдуть екзотичний сфінкс, який вартує 15 тисяч гривень.

Кажуть, що сфінкси втратили шерсть через природню мутацію

Малечу від титулованої пари шотландських котиків скоттіш-страйт пропонують розібрати по 5 тисяч гривень.

Фото olx.ua

Щодо екзотичних пернатих, їх у Черкасах наразі не такий багатий вибір. Дорослого ожерелового папугу пропонують "обміняти" на 2 тисячі гривень. При цьому господарі креативно описали гідності свого улюбленця. "Ожереловий аристократ. Характер – важний, вигляд – спокійний, в їжі не перебірливий, за "вкусняшку" продасть душу", – зазначається в оголошенні.

Фото olx.ua / Харизматичний "аристократ"

Різнобарвного папугу різновиду розелла строката пропонують придбати за 1 тисячу гривень. 

Стільки ж вартує карликовий їжак.

За равликів-гігантів поціновувачам мовчазних неквапливих тварин доведеться віддати удвічі менше – 500 гривень. Їхніх малюків продають по 50 гривень. Прісноводну дорослу черепаху власники віддадуть за 150 гривень.

Тим, хто дивиться на тварин практичним поглядом і бачить їх як частину господарства, буде корисно дізнатися, що корова на Черкащині вартує 15 тисяч гривень. Козла на прізвисько Хома віддають за 500 гривень, а маленьких поросят можна придбати по 60 гривень.

Як повідомляв сайт vikka.ua, унікальні ретро-автомобілі Черкащини виставлені на продаж.

 

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут