Черкащанам презентували унікальний мюзикл "Країна натхнення" (ФОТО)

Днями на сцені палацу культури "Дружба народів" черкасцям був представлений мюзикл "Країна натхнення" у виконанні вихованців і педагогів Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси. Про це повідомляє прес-служба позашкільного навчального закладу.

Щороку в травні творчі колективи звітуються і показують на загал свою майстерність. У цьогорічній виставі у жанрі мюзиклу взяли участь майже тисяча вихованців і педагогів гуртків всіх напрямків. Головна ідея спектаклю – сучасна і дуже актуальна: показати молоді, що за межами комп’ютерної віртуальної реальності є безмежний світ творчості, натхнення, почуттів, в якому кожен може стати творцем. В одному сценічному творі креативно поєднано несумісні види творчої діяльності: хореографія, спорт, декоративна творчість, вокал. Підготовка й участь у спектаклі сприяли формуванню у дітей таких необхідних у житті умінь: спільній праці з дітьми та дорослими, дисциплінованості, навчали працювати на повну силу.

Спектакль став видатною подією для учасників та всіх присутніх, а для Центру творчості – справжнім кроком вперед на шляху реалізації завдань Нової української школи.

Заступник міського голови Ігор Волошин відзначив подяками колективи-ювіляри. Голова міської організації профспілки працівників освіти та науки України Ганна Федорченко нагородила увесь колектив ЦДЮТ путівкою Черкаським краєм. А директора закладу Олега Павловича Забєліна було відзначено Почесною грамотою управління освіти і науки Черкаської ОДА.

Такий захід став унікальною і визначною подією у культурному житті не лише нашого міста і навіть області. Незвичайний сюжет, масштабність, оригінальні сучасні постановки, яскраві костюми, музичне оформлення – все це створило неймовірне шоу, яке відвідувачі заходу запам’ятають надовго.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський багатопрофільний центр презентував щемливу казку про найголовніше.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук