Черкащан запрошують спробувати свої сили у тереновій грі "Січ:сила і честь"

У Холодному Яру із 15 по 18 вересня відбудеться Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра "СІЧ: сила і честь" імені Братів Чучупак. Про це повідомили організатори заходу.

Аналогом заходу є теренова гра "Звитяга", яка вже 11 років відбувається у Волинських лісах у травні. Суть змагань полягає в визначенні кращої з двох команди в ході проведення теренової гри. Завдання команд заволодіти та втримати до кінця гри, прапор команди супротивника. Виконання цієї вимоги – перемога, якою можна пишатися.

Під час теренової гри сотні можуть "знищувати" гравців суперника шляхом зриву нарукавної пов’язки. Кожен "вояк" носить на руці таку пов’язку відповідного кольору сотні, яка є ознакою його "життя". Втрата пов’язки "вояком" означає його "загибель", тобто супротивник має зірвати пов’язку з руки. Зірвані пов’язки передаються до Ради вищих спостерігачів і по їх кількості визначається результат гри. При встановленні результатів змагань РВС використовує шкалу оцінки.

Перемагає сотня, яка набрала більше балів або здобула абсолютну перемогу. Виграє не лише той, хто сильніший, а той, хто спритніший, впевненіший, той хто розробляє тактику своєї гри. Мислити ж треба не менше, аніж у грі в шахи.

Гра патріотична, тож спілкуватися треба українською мовою, не палити, не вживати алкоголю та виконувати накази проводу гри.

Аби взяти участь у грі, потрібно зареєструватися до 1 вересня ТУТ.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на "Ше.Festі" для атовців зібрали понад 6 тисяч гривень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net