Черкащан запрошують приєднатися до міжнародного конкурсу

З 1 вересня по 30 вересня проходить щорічний міжнародний фотоконкурс "Вікі любить пам’ятки", який покликаний зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини у світі для ілюстрації статей у Вікіпедії. Вже вшосте "Вікімедіа Україна" проводить цей конкурс в Україні і всі охочі можуть подарувати свої фотографії пам’яток України світові та позмагатися за відзнаки та призи у кількох номінаціях. Про це повідомляє прес-служба Черкаської РДА.

Упродовж місяця всі фотолюбителі і фотопрофесіонали запрошуються завантажувати свої фотографії у Вікісховище.

До 1 листопада журі відбере найкращі фотографії, які будуть представлені міжнародному журі. Конкурсний список складається з понад 70 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини України з усіх областей України, в тому числі Криму.

Взяти участь у конкурсі можуть всі охочі. Для цього слід бути зареєстрованим у Вікісховищі – одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку(и) з конкурсних списків та завантажити ці фотографії до Вікісховища з 1 вересня по 30 вересня, а також обов’язково вказати їх унікальний ID. Можна також завантажувати протягом вказаного періоду власні фотографії, які зроблені раніше і досі не були ніде опубліковані. Автори найкращих фотографій з України та кожного з регіонів, а також учасники, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток, будуть нагороджені цінними призами.

Десять фотографій, які відбере національне журі, будуть номіновані на другий тур конкурсу, який визначить міжнародних переможців. Цього року конкурс "Вікі любить пам’ятки" проходить у майже 30 країнах світу.

Організатори конкурсу сподіваються, що чергове проведення конкурсу "Вікі любить пам’ятки" не тільки дозволить зібрати велику кількість фотографій пам’яток, а й допоможе українцям згадати забуті сторінки своєї історії, краще пізнати рідний край і спонукає дбайливо ставитися до своєї культурної спадщини.

Як повідомляв vikka.ua, найкрасивішою жінкою світу стала черкащанка.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут