Черкащан запрошують на День кар’єри ЄС

Представництво Європейського Союзу в Україні та Черкаський державний технологічний університет запрошує молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь у Дні кар’єри ЄС, що відбудеться в м. Черкаси 23 травня 2019 року.

День кар’єри ЄС проходить у межах проекту "Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні" за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міської ради, Черкаського обласного центру зайнятості та Черкаського міського центру зайнятості.

Захід має на меті ознайомлення та поширення інформації щодо шляхів професійного зростання та кар’єрних можливостей для молоді в Черкасах та Черкаській області в контексті європейської інтеграції України.

Під час заходу гості зможуть дізнатися щодо світових/європейських трендів в питаннях професійних компетентностей; щодо задоволення попиту роботодавців у кваліфікованих кадрах; щодо можливостей навчання та стажування. Крім того, молодь отримає поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, а також зможе провести консультації з представниками комерційних компаній.

День кар’єри відбудеться з 10:00 до 16:00 у Черкаському державному технологічному університеті за адресою бульвар Шевченка, 460.

Для участі необхідно реєструватись за посиланнями: роботодавці (підприємства/установи/організації/громадськіоб’єднання/об’єднані територіальні громади; заклади освіти; особи, що бажають взяти участь у тренінгах.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в Черкасах відбудеться наймасштабніша автовиставка.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут