Черкащан запрошують долучитись до всеукраїнської естафети Олімпійського дня-2020

1 червня стартує всеукраїнська естафета Олімпійського дня-2020. Взяти участь та виграти подарунки відділення НОК України в Черкаській області закликає всіх охочих.

Щороку 23 червня весь світ відзначає Олімпійський день – з нагоди створення в цей день 1894 року Міжнародного Олімпійського Комітету.

Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі та може відчути себе справжнім олімпійцем. Зазвичай основним заходом цього дня є організація масових забігів на довгі дистанції. Проте цього року в умовах карантину Олімпійський день відзначать онлайн-естафетою та розіграшем олімпійських подарунків.

Долучатися до естафети Олімпійського дня-2020 можна з 1 до 19 червня. Переможців рандомно визначатимуть щотижня.

Правила участі:

1. Зняти відео або зробити фото з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту:

– зняти відео (тривалість 30-40 секунд) з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів в кадрі й символічно передати предмет, який відображає ваш вид діяльності, а разом з цим передати й естафету наступному учаснику, якого треба позначити під/у відео;

– або зробити фотографію з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів, продемонструвавши в кадрі зображення олімпійських кілець або напис OlympicDay й передати естафету наступному учаснику, якого треба позначити в пості.

2. У відео або в тексті посту до фото учасник повинен звернутися до аудиторії з наступними меседжами: "Долучаюся до естафети Олімпійського дня-2020 в Україні! Розділяю олімпійські цінності! Передаю естафету…".

3. Опублікувати на своїй сторінці в мережі Фейсбук або Інстаграм пост із цим відео або фото (не сторіс) з хештегом #olympicday2020ua та #olympicday.

4. Передати естафету наступному учаснику, позначивши його ім’я в пості.

У кожного учасника естафети обов’язково повинен бути відкритий акаунт/сторінка, що дозволить адміністраторам НОК побачити пост та у разі виграшу зв’язатися з переможцем.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащанин Євген Нагорний у топ-10 арбітрів України.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут