додому Новини Черкащан просять допомогти особливому хлопчику забрати свою нагороду

Черкащан просять допомогти особливому хлопчику забрати свою нагороду

0

Талановитому хлопчику із Черкас необхідна фінансова допомога, щоб дістатися до столиці та отримати нагороду за перемогу в конкурсі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила черкаська журналістка Вікторія Хамаза.

15-річному Стасу поставили діагноз ДЦП, за ним доглядає його 72-річна бабуся. Вона постійно займається з хлопчиком, і кілька місяців тому він зробив перші кроки. Нещодавно Стас взяв участь у журналістському конкурсі та став кращим серед 850 учасників.

Вже цієї п’ятниці у Києві відбудеться урочисте нагородження, проте хлопець зі своєю бабусею не можуть туди потрапити. Адже не мають необхідної суми на поїздку.

"Знайшли водія, авто. Гальмує лише відсутність грошей на бензин та якийсь перекус. Ціна питання 1500 гривень. Сума смішна, але для маленької родини бабці Ніни та Стаса – непосильна", − зазначила в соцмережі журналістка.

"ПриватБанк": 5168757345365557

Одержувач: Брижко Ніна Архипівна

Контактний номер: 063 447 02 70 (Надія)

Як повідомляв сайт vikka.ua, малятко з Черкащини потребує допомоги для термінового лікування.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version