Черкащан кличуть на фільм, головну роль у якому зіграв міський голова (ФОТО, ВІДЕО)

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту "Таємниці мого міста". Черкащан кличуть на перегляд трисерійного етюду до мережі кінотеатрів "Мультиплекс" в ТРЦ "Любава" на 17.00.

У межах заходу відбудеться прем'єра спецпроекту "Таємниці мого міста. СТАРОСТА". Трисерійний кінопроект став наймасштабнішим по зйомках і найбільшим за тривалістю етюдом. Зіграв у ньому головну роль та перевтілився у майбутнього гетьмана України Євстафія Дашковича міський голова Анатолій Бондаренко. Роль його супротивника – кримського хана Саадата Першого Герая – виконав громадський діяч і депутат Микола Мирза.

Особливість соціального проекту "Таємниці мого міста" полягає в тому, що головні ролі в серіалі виконують не професійні актори, а провідні громадські діячі. На думку авторів проекту, ролі провідних історичних діячів міста і краю, які змінили його історію, а відтак історію країни і світу, мають право виконати ті, хто сьогодні так само, як і попередники, змінюють історію сьогодення в регіоні.

Нагадаємо, Всеукраїнський історико-публіцистичний проект "Таємниці мого міста" існує вже 4 роки. Він охопив 6 областей України (Рівненщина, Херсонщина, Київщина, Буковина, Поділля, Черкащина). У доробку нараховується 28 серій. Команда культурно-просвітницького соціального серіалу і надалі проводить зйомки в інших регіонах і створює нові серії.

На презентації до перегляду буде запропоновано 7 серій черкаського циклу, а саме:

1. Дуб-Патріарх;

2. Сакральні офорти;

3. Коврай і Сковорода;

4. Дитячий Альбом;

5. Староста (спецпроект – 3 серії).

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині відбулися Всеукраїнські змагання між козаками.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут