Виливав їжу й виганяв на вулицю: на Черкащині відбувся суд над сімейним тираном

До 150 годин громадських робіт засуджено мешканця Лисянщини, який знущався з нині вже колишньої дружини. Деспот не обмежувався лише словесними нападами, а вигадував різноманітні способи довести близьку людину до нервового зриву. Про це повідомляють на сайті «Вісті Черкащини»

насильство
w-n.com.ua

Як розповіла потерпіла, на момент звернення до правоохоронців, її чоловік зловживав горілкою. Виливав приготовану нею їжу, не порався по господарству й не давав цього робити їй.

«Вона тоді ходила сапати буряки. Вранці варила їсти, а коли поверталася, їжа була вилита. Він включав голосно музику, спати не давав, вигонив їх з будинку. 4 серпня до неї приїхала сестра з двома дітьми на десять днів. Обвинувачений вигонив їх з хати, не давав доїти корову, вона була змушена викликати поліцію. Намагався запалити сіновал. Ображав її нецензурними словами», – описуються події у вироку суду.

Експерти, які оглядали постраждалу, виявили в неї серйозні психологічні розлади саме через домашнє насильство. Обвинувачений, якого допитували на судовому засіданні, провину визнав. Однак заявив, що у всьому винна дружина. Жінка нібито почала конфлікт перша,коли облила його холодною водою.

В попередні роки домашній агресор вже притягувався до відповідальності, але так і не став на шлях виправлення. Тому суддя вирішив покарати його суспільно-корисними роботами строком на 150 годин.

Як повідомляла раніше vikka.ua, на Черкащині передчасно померла жінка, яка виховувала 12 дітей

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net