В Україні спростили порядок перетину кордону для водіїв 18–60 років

В Україні спростили порядок перетину державного кордону для водіїв віком від 18 до 60 років. Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури.

Відповідне рішення ухвалив Уряд для налагодження міжнародної логістики. Воно стосується як водіїв вантажівок, так і залізничного транспорту.

Йдеться про бронювання водіїв, які здійснюють:

  • міжнародні вантажні перевезення;
  • перевезення для потреб Збройних Сил України;
  • перевезення медичних вантажів;
    вантажів гуманітарної допомоги.

Для отримання відповідного рішення перевізник має звернутися з даними про водіїв або до Міністерства інфраструктури України, або до обласної, Київської міської військової адміністрації.

Інформацію про ухвалене рішення щодо бронювання поданих осіб Мінінфраструктури або обласні, Київська міська військові адміністрації, надсилають до Адміністрації Державної прикордонної служби для врахування під час виїзду та в’їзду в Україну громадян України.

Автоперевізники, які мають ліцензію на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень можуть подати повідомлення як письмово, так і в електронному вигляді з використанням електронного кабінету перевізника Системи «ШЛЯХ» Укртрансбезпеки/ДСБТ (електронний сервіс «Заявка на перетин 18–60»).

Міністерство інфраструктури бере на себе зобов’язання оформляти усі необхідні документи протягом ДВОХ ГОДИН з моменту отримання повідомлення від перевізника.

Відповідальність за повернення водія на територію України після виконання перевезення лежить на перевізнику.

З усіх питань щодо організації перевезень гуманітарних вантажів через державний кордон та всередині країни можна звертатися на багатоканальну телефонну лінію щодня з 8:00 до 17:00: + 38 (044) 334 43 04.

Звернення до Мінінфраструктури щодо бронювання військовозобов’язаних водіїв треба надсилати листом на електрону адресу: zmiu98916@gmail.com.

Лист має бути у форматі .pdf та word, із зазначенням такої інформації:

  • ПІБ, року народження, посади, військового звання, військово-облікової спеціальності та її №___ ;
  • найменування та адреси підприємства, установи, організації;
  • назви територіального центру та соціальної підтримки (за місцем розташування, підприємства, установи, організації);
  • назви територіального центру та соціальної підтримки (за місцем перебування військовозобов’язаного на військовому обліку).
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net