У Черкасах відбудеться семінар-тренінг «Відновлення за програмою навчання арт/драма-терапії під час війни»

Прикладам згуртування української спільноти перед ворогом захоплюється весь світ. Вклад кожного мешканця нашої держави в майбутню перемогу неоціненний: і на фронті і в тилу. Але 8 місяців війни виснажують і потребують підтримки та відновлення всім. Одним з таких інструментів є арт-терапія. У межах «Програми з адвокації громадської безпеки під час війни для лідерів громад» 20 – 21 вересня 2022 в м. Черкаси відбудеться семінар – тренінг «Відновлення за програмою навчання арт/драма-терапії під час війни»

Кому він буде корисним: Внутрішньо переміщеним особам, активній молоді, блогерам, молодіжним працівникам, громадським діячам і волонтерам, соціальним працівникам, бібліотекарам та освітянам.

Захід має на меті об’єднати активну частину громадського суспільства, яка активно використовує мас-медіа, долучатись до компанії з громадської безпеки шляхом використання інноваційних е-технологій та Арт-терапії.⠀ Під час дводенного семінару ви дізнаєтеся про:

  • Арт-терапія, як інструмент відновлення в умовах кризи і війни;
  • Громадська безпека та мистецтво: дієві локальні практики;
  • Як правильно сформулювати свою мету і на які підводні камені треба звернути увагу;
  • Як налагодити зв’язок з тілом та через тіло керувати своїм станом і настроєм під час війни;
  • Як знайти свою супер-силу і шлях до її опанування;
  • Арт-терапія як інструмент соціального згуртування;

Учасники отримають можливість на практиці прожити всі креативні вправи і піти з власними ідеями та готовими напрацюваннями щодо відновлення та покрокових змін у власному житті та житті громади.

Наші круті тренерки, з якими ми підемо у цікаву та креативну подорож до себе через арт інструменти та арт терапевтичні практики Нестерова Олена – арт терапевт, фасилітаторка, тренерка з профілактики професійного та емоційного вигорання, психосоціальної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій та криз, керівниця проектів інтеркультурної взаємодії в громаді; ⠀Проценко Людмила – регіональна координаторка взаємодії з громадкістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області, психолог, тренерка з неконфліктного спілкування, модератор.

#ДбаюПроГромадськуБезпеку Проект «Програма з адвокації громадської безпеки під час війни для лідерів громад» реалізується ГО «Фонд прав людини» за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (The Black Sea Trust for Regional Cooperation). Регіональні партнери проекту «Програма з адвокації громадської безпеки під час війни для лідерів громад»: ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» (м. Кропивницький), МБФ «Небайжужі» (м.Черкаси)

Форма реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMt7A4M29t_6hEK65PzemXw4z7KE6NUv11SvSRnmJYmHpifw/viewform

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net