Нагороди знайшли своїх героїв. Начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець вручив державні відзнаки бійцям 156-го батальйону тероборони. Про це чиновник повідомляє у своєму телеграм-каналі.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/11/14172518/1.jpg)
Цей батальйон серед перших став на бойові позиції і мужньо відбивав ворожі атаки.
– Після війни ми неодмінно почуємо багато героїчних історій, пов’язаних із нашими тероборонівцями, – відзначив Ігор Табурець. – А поки продовжуємо разом виборювати нашу Перемогу! Черкащина пишається своїми героями!
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/11/14172522/2.jpg)
![військо армія тероборона ТРО](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/11/14172526/3.jpg)
Читайте також: