Взаємодію та співпрацю усіх служб порятунку області перевірили на штабних навчаннях. Задіяли у заході фахівців Управління ДСНС області, поліції, Червоного Хреста та цивільного захисту населення. Про це повідомляє пресслужба ОВА.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/09/06165419/1.jpg)
Відпрацьовували план дій з евакуації та подальшого розміщення громадян з населеного пункту. За легендою, тут сталася аварія, що призвела до проблем з опаленням.
Жителів такого міста за планом тимчасово розмістили у пункті обігріву. Тут, окрім харчування, люди могли б отримати й необхідну психологічну допомогу.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/09/06165423/2.jpg)
Як повідомляла раніше vikka.ua, у Черкасах замінували торговий центр