Національна гвардія України вже 10 років пише свою історію. Команді, яка тепер працює і на найгарячіших ділянках фронту у складі Сил оборони, подякував за службу очільник області Ігор Табурець. Інформують на сайті ОВА.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2024/03/28195855/2.jpg)
– Уже 10 років Нацгвардія пише свою історію та б’ється за нашу незалежність і свободу, – відзначив він. – Дякую за мужність і вірність присязі. Успішного виконання всіх завдань! В єдності, стійкості та незламності. Переможемо!
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2024/03/28195850/3.jpg)
Принагідно начальник ОВА вручив нацгвардійцям нагороди. Зокрема від Головнокомандувача ЗСУ.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2024/03/28195844/4.jpg)