Рятувальники області готуються до зими. Зокрема, дбають про технічне оснащення. Оглянув інженерні обнови служби порятунку Черкащини начальник ОВА Ігор Табурець. Повідомляють на сайті Черкаської ОВА.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/11/18112535/5.jpg)
– Зима – це завжди підвищені ризики, надто під час війни, – відзначив він. – Тому до роботи в цей період ми почали готуватися завчасно і комплексно. Служба порятунку Черкащини заходить у зиму з технічним підсиленням. Зокрема, з новим генераторно-освітлювальним автомобілем. Його можна застосовувати як у роботі в нічний час, при розбиранні завалів, так і на об’єктах критичної інфраструктури для заживлення.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/11/18112532/4.jpg)
Також в активі рятувальників Черкащини тепер є модульні будинки для роботи зведеного загону в польових умовах. Уся інженерна техніка теж у готовності.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/11/18112525/1.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/11/18112528/2.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/11/18112530/3.jpg)
Принагідно очільник області передав сертифікат на придбання взуття для саперних підрозділів. Потреба найближчим часом буде повністю закрита.
– Дякую ДСНС області за роботу та убезпечення наших жителів, – відзначив Ігор Табурець.
Читайте також: