Більше половини українців готові вакцинуватися – Група «Рейтинг»

Соціологічна «Група Рейтинг» провела опитування думки українців щодо вакцинації. 36% опитаних зазначили, що вже вакцинувалися (перше, або ж друге щеплення). 18% заявили, що готові вакцинуватися, 43% – не готові.

«Важливо розуміти, що опитування відбувалося лише серед дорослого населення України, тоді як офіційна статистика кількості вакцинованих виводиться серед усього населення. У порівнянні із липнем цього року, лояльність до вакцинації зросла. Відносно більше тих, хто не має бажання робити щеплення, серед молодих респондентів», – відзначили в «Групі Рейтинг».
37% опитаних покладають відповідальність за вакцинацію населення на Міністра охорони здоров’я. 18% говорять, що за цю ініціативу має нести відповідальність Президент, 13% – Головний санітарний лікар, 10% – Верховна Рада, 3% – Прем’єр-міністр.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0. Терміни проведення: 21-23 жовтня 2021 року
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net