Сьогодні Чигиринська громада попрощалася з земляком, мужнім бійцем, який боронив українську землю – Чорним Андрієм Валентиновичем. Про це повідомляють на сторінці об’єднаної громади.
![Андрій Чорний](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/09/06151428/3.jpg)
Народився Андрій Чорний 20 січня 1987 року в м. Чигирин. Працював зварювальником на Кременчуцькому заводі, далі – різноробочим. У 2022 році боєць був призваний за загальною мобілізацією до лав ЗСУ. Захищав рідну землю на посаді старшого навідника мінометного взводу мінометної батареї механізованого батальйону.
У чоловіка лишилися дружина та син.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/09/06151437/1.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/09/06151432/2.jpg)
Читайте також: