НовиниЧеркащинаЧеркасець виборов перемогу на Кубку світу з кікбоксингу WAKO

Черкасець виборов перемогу на Кубку світу з кікбоксингу WAKO

-

Іван Ткаченко, вихованець спортивної школи “Вулкан” та заслужений майстер спорту України, став переможцем на світових змаганнях з кікбоксингу WAKO, які відбулися у Стамбулі. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

У змаганнях World Cup kickboxing WAKO 2024 взяли участь понад 3760 кікбоксерів із 38 країн світу. Іван Ткаченко здобув перемогу, вигравши два бої проти турецьких кікбоксерів у номінації фул-контакт, вагова категорія 91 кг+. Завдяки своїй перемозі спортсмен із Черкас став володарем Кубка світу з кікбоксингу.