додому Новини Черкаси Черкасець здобув три перемоги на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону

0

Григорій Вовчинський змагався на середній дистанції 10 кілометрів. Лижник виборов срібну медаль чемпіонату світу. Про це повідомляють в Управліні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Чемпіонат світу-2023 з парабіатлону та лижних перегонів добіг екватору змагань у шведському м. Естерсунд.

Учора у складі нашої країни Григорій Вовчинський, який родом з села Білоусівки Драбівського району знову вийшов на трасу змагань. Спортсмени змагалися на середній дистанції 10 кілометрів.

Григорій виборював медаль у класі стоячи. Лижник виборов срібну медаль чемпіонату світу.

Нагадаємо, це вже третя нагорода спортсмена. У його активі бронза та срібло змагань.

У Шполі продають кам’яно-залізний метеорит за 80 тисяч гривень, якому понад 80 років. Оголошення з про це виклали на популярному майданчику оголошень.