додому Новини Черкасцям нарахували квартплати на зайвих понад півмільйона гривень

Черкасцям нарахували квартплати на зайвих понад півмільйона гривень

0

У Черкасах комунальне підприємство нарахувало мешканцям квартплати зайвих на понад 500 тис. грн. Про це повідомили у прес-службі Держфінінспекції.

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області провели плановий державний фінансовий аудит діяльності комунального підприємства "Служба утримання будинків "Митниця" Черкаської міської ради за період з 01.01.2013 по 30.09.2015, під час якого виявили втрати фінансових ресурсів на суму 1,3 млн грн.

Зокрема, посадові особи КП "СУБ "Митниця" при розрахунку тарифу врахували трудовитрати працівників, які прибирають підвали, у розмірі, що перевищує законодавчо встановлений більш як у 25 разів, а також неправильно обчислили площі прибудинкових територій семи будинків. Це призвело до завищення тарифів на житлово-комунальні послуги, через що мешканцям зайво нарахували квартплату на загальну суму понад 527 тис. грн.

Окрім того, бухгалтерська служба не дотримувалась законодавства з оплати праці, що призвело до зайвого витрачання понад 340 тис. грн.

Також КП "СУБ "Митниця" за завищеною вартістю оплатило ремонтно-будівельні роботи, через що втрачено 265 тис. грн.

Аудитори Черкащини надали підприємству низку пропозицій, реалізація яких сприятиме підвищенню ефективності управління його коштами і майном,  та поліпшить фінансові результати його діяльності.

Про виявлені під час аудиту порушення поінформовано Черкаську місцеву прокуратуру.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащани стали заручниками новобудови без комунікацій.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version