Черкасців запрошують на свято науки

У Черкасах 18 травня відбудеться міське свято "Наука навколо нас". Про це пише "Дзвін".

Так, з метою популяризації серед дітей та молоді, батьківської громадськості наукових знань, ознайомлення з інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, створення платформи для спілкування, пошуку, підтримки та впровадження перспективних ідей щодо розвитку STEM-освіти, розвитку інтересу до природничих та технічних дисциплін, набуття навичок застосування науки у повсякденному житті відбудеться міське свято "Наука навколо нас".

"Сучасний світ рухається вперед у шаленому темпі. Ми до цього швидко пристосовуємося і забуваємо помічати неймовірні явища Землі. А, може, іноді варто перестати бігти хоч на хвильку, і здійснити коротку навколосвітню подорож? Хоча б уявну! – зазначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов. – Варто вдивлятися в навколишнє середовище, людей, космос, і пам’ятати, що навколо нас завжди є багато цікавинок".

На відвідувачів чекає науковий пікнік з 11 інтерактивних виставкових зон "Поринь у світ науки", 16 майстер-класів "Із наукою на Ти" та квест "With STEM along the Life".

Як повідомляв сайт vikka.ua, Олег Винник дасть безкоштовний концерт на Черкащині.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут