Черкасці збирають підписи для відсторонення Карася від посади

На сайті Черкаської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням відсторонити директора КП "Черкаситеплокомуненерго" Павла Карася від посади.

"Днями громадськість міста сколихнула і обурила новина: комунальне підприємство "Черкаситеплокомуненерго" за гроші містян орендувало своєму керівнику елітне нове авто з водієм. 400 тисяч гривень за рік оренди автомобіля "Mazda CX5" з водієм з кишень черкасців, які будуть сплачувати за тепло в своїх домівках. 400 тисяч, які місто має сплатити до кінця цього року – це цинічне знущання над людьми", − зазначив у тексті петиції черкасець Олексій Процідило.

Чоловік також повідомив, що за ці гроші можна було придбати у власність підприємства нову, більш дешеву машину. Окрім цього, за ці кошти можна було встановити лічильники тепла у школах і дитячих садочках, де їх немає.

"Натомість ми маємо бути спокійними, що чиновник возитиме себе в комфорті й у дорогому автомобілі. Це справжня корупція. А призначати людину, яка вже піймалась на крадіжці, вдруге на цю ж посаду, – величезна помилка", − наголосив Олексій Процідило. 

В коментарі нашим журналістам чоловік повідомив: у петиції висловив не лише свою позицію, а й думку соціально активних пенсіонерів, які входять до складу кількох громадських організацій. 

"Дивує й обурює нахабство, з яким Павло Карась робить це! І те, що місцева влада ніяк не реагує на це нахабство і на те, що гроші підприєства витрачаються не на нагальні речі. Не встигла людина прийти на посаду, а її ім'я вже обросло сканадалами. Ставити свої інтереси вище інтерсів громади – це низько",  – вважає Олексій Процідило. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці просять увімкнути тепло в дитячих садочках.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут