Черкасці вкотре назбирали підписи для будівництва крематорію

Черкасці назбирали необхідну кількість підписів для будівництва місцевого крематорію. Тепер цю пропозицію мають розглянути на засіданні міської ради.

"У місті Черкаси величезну територію займають кладовища і місця для захоронень з кожним днем все менше й менше. Пропоную побудувати за містом, або на околиці міста крематорій. І це не проста забаганка, а реальна необхідність, бо ховати людей вже возять в сусідні села", − повідомила у тексті петиції черкащанка Ірина Надточій.

Зазначимо, що заступниця міського голови Людмилу Бордунос на своїй сторінці у Facebook також провила опитування на тему створення крематорію. Вона запитала чи справді є актуальним питання побудови такого приміщення.

"Так, нам зараз є де хоронити людей і збудуємо ще кладовища. Так, це дуже дорогий проект. Зараз багато слів про те, що суспільство не готове. Але ми багато говоримо про збереження екології, майбутнє. А це також частинка майбутнього. Гектари земель під поховання. І цей процес не зупинити. Можливо лише скоротити квадратні метри, які використовуються для поховання", − зазначила на своїй сторінці Людмила Бордунос.

Нагадаємо, що черкасці вже не вперше подають петицію про побудову крематорію. Однак, попри те, що вона набрала необхідну кількість голосів, депутати таку пропозицію не підтримали.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці назбирали підписи для відновлення роботи міського аеропорту.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут