Черкасці вдруге безкоштовно читатимуть найсвіжіші видання сучасної української літератури

Більше детективів та ширший вибір видань. У Черкасах вдруге стартує "ЧЕчитка" від ГО "Книжковий маестро". Це літературний проект, який дає змогу черкасцям прочитати найсвіжіші новинки сучасної української літератури абсолютно безкоштовно. Головна умова – заповнити анкету та лишити невеликий відгук про видання.

"ЧЕчитка-2" стартує з літа, тобто раніше, ніж минулорічна (попередній конкурс починався із листопада 2016 року). Все – аби продовжити час на прочитання видань та охопити ще більше читачів.

"Цьогоріч ми більш ретельно підійшли до вибору книг, – говорить голова "Книжкового маестро" Людмила Фіть. – Якщо раніше вибір видань був спонтанним, адже ми покладалися на рекомендації видавництв, то цього разу ми звернулися до експертів та критиків, які радили, що обрати. Зокрема, нам допомагала Тетяна Трофименко – одна з найбільш авторитетних критиків України. І так сталось, що багато видань, які пропонуємо для читання – детективного жанру (попередньо була лише одна книга). Напевно, це пов’язано з тим, що цей жанр нині активно розвивається. Зараз маємо сім книг, двоє з яких – від черкаських авторів. Усі – 2017 року, адже хочемо долучати наших читачів саме до найсвіжішої української літератури".

До читання "Книжковий маестро" на цей час пропонує такі видання: Олександра Ірванця "Харків 1938", Владислава Івченка "Детективна агенція "Буря і натиск", Володимира Єрмоленка "Ловець Океану", Тетяни Брукс "Ожеледиця", Назара Вівчарика "П’ятеро як один", Олександра Шелепала "На кордоні ходять чорні пси", Дари Корній "Місячне насіння". Втім список, зазначають організатори, ще буде поповнюватися.

"Очікуємо видання Любка Дереша. Велике поповнення у назвах буде після Львівського форуму. Також хочемо щоб і черкасці нам пропонували, що хочуть прочитати", – говорить Людмила Фіть.

Для об’єктивнішого оцінювання видань цьогоріч черкасцям пропонуватимуть прочитати максимальну кількість назв із запропонованих. Весь перелік книг доступний безкоштовно. Натомість варто лише заповнити паперову або онлайн-анкету і лишити в мережі невеликий відгук про видання. Отримати книгу, як і подивитися всю необхідну інформацію та знайти анкету можна на сторінці "ЧЕчитки" у Facebook.

Додамо, пілотний конкурс читацьких смаків зібрав дев’ять назв та півтисячі учасників. Переможців оголосили на Книжковому фестивалі, який у квітні відбувся в Черкасах. Найкращим стало видання Ірен Роздобудько "Тут і тепер".

Як повідомляв сайт vikka.ua, два уманські фестивалі стали одними з найцікавіших у країні.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут