Черкасці просять владців припинити «газові схеми» «Нової якості»

На сайті Черкаської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням припинити незаконні відключення газопостачання в багатоквартирних будинках.

За словами авторки петиції Ірини Сидоренко, у місті працює шахрайська схема примушення мешканців багатоквартирних будинків складати договори на внутрішньобудинкове обслуговування мереж газопостачання з організацією «Нова якість».

kg.ua

Жінка зазначила, що спершу на службу «104» надходить анонімний дзвінок про витік газу в будинку. Аварійна газова служба перекриває постачання газу в будинок у зв’язку з аварійною ситуацією. У відведений термін (3 дні) фейкова аварійна ситуація, нібито, ліквідується, однак газопостачання до будинку не відновлюється поки абсолютно всі власники квартир будинку не підпишуть договори на внутрішньобудинкове обслуговування з «Новою якістю».

«У результаті цього мешканці потерпають від відсутності газу дуже тривалий час. Прохання до міськради припинити свавілля організацій, які задіяні в цій схемі – підкреслила Ірина Сидоренко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, відразу два будинки по Сумгаїтській лишились без газу.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут