Черкасці просять облаштувати тролейбусні лінії в мікрорайоні «Митниця»

На сайті Черкаської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням облаштувати тролейбусні лінії в мікрорайоні «Митниця».

Так, автор звернення Анатолій Кухар повідомив, що у цьому районі міста проживає велика частина черкасців. Однак тролейбусна лінія охоплює лише один край всього макрорайону, біля Річкового вокзалу.

«Ще п’ять років тому однією з обіцянок нинішньої влади було прокласти тролейбусні лінії на вул. Гагаріна та Героїв Дніпра (в програмі на майбутні вибори про цей напрямок ні слова). На оновлення вул. Героїв Дніпра було витрачено десятки мільйонів, але про тролейбусну лінію схоже навіть і не думали. Після реконструкції вул. Сержанта Жужоми буде нелогічно не прокласти через неї тролейбусну лінію, адже в місті з кожним роком автомобілів на дорогах стає все більше й це один із способів розгрузити місто від заторів. Тож хочемо нагадати, що для нашого мікрорайону це досі актуальне питання, на вирішення якого не потрібні роки й десятки мільйонів гривень», – повідомив черкасець.

Як повідомляв сайт vikka.ua, без світла у Черкасах залишаться десять вулиць.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут