Черкасці просять частково змінити схему руху однієї з маршруток

На сайті Черкаської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням частково змінити маршрут автобусу №36.

Так, автор петиції Сергій Скляр повідомив, що в місті відсутнє автобусне сполучення з Територіальним сервісним центром № 7141 м. Черкаси регіонального сервісного центру МВС у Черкаській області – місце, де здають екзамени і отримують посвідчення водія, та рядом авто кооперативів Гвардія, Захисник, Зірочка–1, Зірочка–2, Карбюратор.

Також, доволі гостро стоїть питання автобусного сполучення з житловим масивом вулиць Академіка Корольова та Квіткової. Попри будівництво в цьому мікрорайоні п’ятьох нових будинків, з відповідною сплатою пайових внесків в місцевий бюджет, його транспортна та соціальна інфраструктура залишаються не змінними з 90-х років. Відстань до зупинки по вул. Сумгаїтській від крайніх будинків становить близько одного кілометра, відсутні школи, дитячі садки, аптеки, один магазин на понад 3 тис. населення.

«Пропонується частково змінити маршрут автобусу № 36 – з’їзд з вул. Сумгаїтської на вул. Академіка Корольова, далі по вул. Оборонній, Байди Вишневецького і з’їзд на діючий маршрут по вул. Надпільній, біля ЦНАП. Це дозволить в певній мірі вирішити перелічені вище проблеми, розвантажить рух по вул. Одеській, позитивно вплине на розвиток інфраструктури Південно-Західного району міста», – додав черкасець.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на відремонтованій дорозі час маршруту від Черкас до Києва скоротився на годину.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут