Черкасці пропонують підняти вартість проїзду в маршрутках тільки на період карантину

На сайті Черкаської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням не підвищувати вартість проїзду в громадському транспорті на постійній основі.

Автор петиції Анатолій Кухар зазначив, що після попереднього підвищення тарифу на проїзд декілька років тому стан транспортних засобів та якість надання послуги на більшості маршрутів не змінились. Лише на 2-3 напрямках перевізники почали використовувати нові маршрутки. Хоч під приводом підвищення тарифів усі обіцяли покращити умови обслуговування. Окрім цього, GPS-треки маршруток видно лише по 10-20% всіх маршрутів, QR-коди для оплати проїзду також є лише на декількох маршрутах.

«Вважаю за логічне підвищувати ціну тільки на період карантинних обмежень, коли перевезення пасажирів – в межах сидячих місць. Коли ж знімуться карантинні обмеження на перевезення, пропоную повернутись до попереднього тарифу в 5грн», – додав у тексті петиції чоловік.

Також він зазначив, що протягом 6-12 місяців необхідно запустити в Черкасах функціонування системи електронного квитка (автоматизованої системи обліку оплати проїзду), як це закладено в планах Черкаської міської ради, та підключити GPS-обладнання маршруток до системи DozoR, як це зробили з тролейбусами міста.

Анатолій Кухар  підкреслив, що це необхідно зробити не лише для зручного користування громадським транспортом жителями та гостями міста, а й для того, аби в майбутньому визначати тариф на реальних цифрах, до яких є доступ у керівництва міста, а не які можуть використовувати на свою користь перевізники.

Як повідомляв сайт vikka.ua, одну з черкаських вулиць місцеві просять перейменувати.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут