додому Новини Черкасці проігнорували громадські слухання з перейменування вулиць

Черкасці проігнорували громадські слухання з перейменування вулиць

0

Громадські слухання щодо повернення частині вулиць міста Черкаси їхніх історичних назв провалилися. Перші такі слухання, які відбулися ввечері 19 березня, відвідали лише близько половини з необхідної кількості жителів, передає кореспондент vikka.ua.

"Громадські слухання, на жаль, ми провести сьогодні не можемо, оскільки тут зареєстровано лише 131 учасника з 300 мінімально необхідних, аби ці слухання вважалися легітимними", – повідомив на початку заходу заступник міського голови Черкас Олександр Ільченко.

У зв’язку з цим він запропонував провести народні збори, на яких заслухати виступи істориків та присутніх громадян. Нагадаємо, під час громадських слухань планувалося обговорити повернення 9 вулицям і 12 провулкам і узвозам їхніх історичних назв.

Під час зборів історик, археолог і науковець Михайло Сиволап пояснив черкасцям, чому доцільно повертати старі найменування вулиць. Найбільше дискусій викликала запропонована стара/нова назва вулиці Волкова – Гостромогильна. Черкасці обурювалися, що не хочуть жити на вулиці з назвою, що пов’язана з могилою. Однак історик пояснив походження такої назви від наявності у 1914 році на вказаній вулиці великого кургану Гостра Могила.

Заступник мера Ільченко в коментарі vikka.ua після зборів повідомив, що наступна "спроба" провести подібні громадські слухання щодо перейменування вулиць відбудеться вже наступного тижня. І лише після набрання кворуму на слуханнях та голосування необхідної кількості громадян за відповідні пропозиції можна буде виносити їх на розгляд міської ради.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version