Через суди в Черкасах намагаються демонтувати скандальні газові заправки

До обласного Господарського суду скеровано позовні заяви про визнання незаконними двох автономних газозаправних пунктів у Черкасах та скасування записів державного реєстратор про реєстрацію права власності на них певних товариств.

Про це повідомляє Черкаська місцева прокуратури. Крім того, прокурори просять Феміду зобов’язати демонтувати заправки і привести земельні ділянки під ними у попередній стан.

Правоохоронці встановили: право власності зареєстровано за відсутності документів, які б підтверджували законність будівництва і введення в експлуатацію заправок чи право користування ділянкою комунальної власності. А це, йдеться у повідомленні, є грубим порушенням вимог чинного законодавства та інтереси територіальної громади.

Враховуючи бездіяльність Черкаської міської ради, прокуратура сама звернулась до суду з позовними заявами. За вказаними фактами уже відкриті провадження.

По обох справах уже відбулись перші засідання. Як свідчать дані Єдиного державного реєстру судових рішень, один з незаконних газозаправних пунктів розташований навпроти Першої міської лікарні – по вул. Дахнівська, 32/3 в Черкасах. Право власності на цей об’єкт нерухомого майна за ТОВ "Перлина Резорт" 5 квітня 2017 року зареєстрував державний реєстратор виконкому Рацівської сільської ради Чигиринського району Богдан Цьопа.

Інша ухвала в Реєстрі стосується газової заправки на паркувальному майданчику вулиці Смілянській, 145/2. Все той же Богдан Цьопа зареєстрував право власності на об’єктом за ТОВ "Оранжгаз". АГЗП цієї фірми вже давно потрапляли в поле зору екологів та журналістів.

У клопотаннях до обох позовів прокурори просять суд визнати незаконною державну реєстрацію, скасувати відповідні записи в реєстрі, зобов’язати власників демонтувати об’єкти нерухомості, а земельні ділянки привести в попередній стан. Крім того, подають заяви про забезпечення позову шляхом заборони для вказаних товариств учиняти будь-які дії з відчуження цих об’єктів. Заяву аргументують тим, що існує реальна загроза невиконання чи ускладнення виконання рішення суду у разі задоволення позовних вимог. Адже нині, поки триває розгляд справ, право власників на відчуження майна не обмежене. Таку заяву стосовно "Перлина Резорт" суд залишив без задоволення, стосовно "Оранжгаз" – відклав до наступного засідання.

За обома вказаними адресами знаходяться АГЗП скандально відомої в Черкасах мережі СТС – про це свідчать дані на офіційному сайті. До слова, за адресою Володимира Ложешнікова, 58, де також прописана одна з заправок СТС, зареєстроване і ТОВ "Оранжгаз".

Як повідомляв сайт vikka.ua, попри рішення сесії, черкаський управитель не відпускає новостворені ОСББ.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут