Через Смілу прокладуть залізничний Шовковий шлях до Китаю

Україну включили до китайського Шовкового шляху. Смілянський комбінат "Дніпро" одним з перших в Україні приєднається до експорту товарів до Китаю цим шляхом. Про це пише "Мind.ua".

Китайську сторону зацікавила можливість експорту українського продовольства, зокрема борошна, цукерок, горілки, масла та ін. У липні 2017 року КНР повідомив про зацікавленість в постачаннях українських товарів і включення країни в новий Шовковий шлях. Складські та холодильні потужності Держрезерву можуть стати логістичними центрами для експортерів продовольчих і промислових товарів з України в Китай.

Транзит через Україну в рамках нового Шовкового шляху може розпочатися в кінці 2017 чи на початку 2018 року.

Підприємства та системи Держрезерву активно готують для повномасштабного початку. Державний резерв має великі ощадні та виробничі потужності в аграрному напрямку, також є сім великих логістичних центрів, диверсифікованих один від одного. Першими до проекту планується залучити Харківський комбінат "Світанок", Комбінат "Дніпро"(м. Сміла Черкаської обл.), київський "Комбінат "Прогрес", львівський "Комбінат "Троянда" і ужгородський "Укрпродконтракт".

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині на третину зросли показники експорту та імпорту товарів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут