Через порушення закону меру Черкас скасували допуск до державної таємниці

Міському голові Черкас Анатолію Бондаренку скасували допуск до державної таємниці.

Відповідний лист, направлений на його ім’я Службою безпеки України, очільник міста продемонстрував у відео на своїй Фесбук-сторінці.

Бондаренко заявив, мовляв, такої заборони дочекався через послаблення карантинних заходів у Черкасах у травні цього року:

"Я розумію, що Служба безпеки замість того, щоб займатися пошуком шпигунів, зайнята з ранку і до ночі міським головою міста Черкаси за те, що він посмів усе-таки послабити карантин. Ну нічого, я думаю, що розберемося якось".
 

Однак у пресслужбі відомства vikka.ua повідомили: такі заходи стосовно Анатолія Бондаренка вжито через систематичне порушення останнім закону і ігнорування повідомлень про усунення цих порушеннь. 

"Управлінням Служби безпеки України в Черкаській області виявлено невиконання міським головою міста Черкаси Анатолієм Бондаренком обов’язків щодо збереження державної таємниці, тобто порушення ст.ст. 23, 26 Закону України "Про державну таємницю", – зазначає речниця УСБУ в Черкаській області. – Співробітниками Управління раніше були направлені інформування щодо приведення стану охорони державної таємниці в Черкаській міській раді у відповідність до чинного законодавства. Однак міським головою продовжувалися порушення вимог Закону та Порядку № 939 щодо організації та забезпечення режиму секретності в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Зважаючи на виявлені порушення вимог законодавства, міському голові міста Черкаси Анатолію Бондаренку скасовано допуск до державної таємниці".
 

Раніше сайт vikka.ua повідомляв: місцевий блогер впіймав міського голову Черкас на брехні.

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук