Через перепади температури у Черкасах не витримують водопровідні труби

21 січня на водопровідних мережах Черкас трапилось кілька серйозних аварій. Серед основних причин комунальники називають тривалу експлуатацію трубопроводів та температурні перепади.

За словами начальника цеху мереж водопостачання та водовідведення Василя Литвиненка, через такі погодні умови відбуваються поперечні переломи старих труб, порушення стиків між трубами, їх розгерметизація, відгнивання врізок водопроводів тощо.

Так на перетині вулиці Сєдова та провулку Жилкоповського минулої доби було ліквідовано аварію, що трапилася внаслідок поперечного перелому чавунної труби діаметром 150 мм. Полагодити трубу водоканалівцям вдалося за дві години.

Через порив на перехрестіі вулиці Чорновола та провулку Пархоменка вчора 6 приватних будинків на декілька годин залишились без водопостачання. На провулку Пархоменка від магістральної мережі діаметром 150 мм вщент прогнила врізка водопроводу.

Прихований порив стався на розі вулиць Рябоконя та Петровського. Ймовірною причиною називають порушення герметизації чавунної труби корінням дерев, що знаходяться над трубопроводом. Вода не вийшла на поверхню, а почала підтоплювати тепломережі. Наразі аварійну ділянку тимчасово перекрито та встановлено глушку. Водоканалівці методом санації вже сьогодні планують прокласти 20 метрів труби діаметром 110 мм.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net