Бюджетна комісія не підтримала виділення коштів на спортивні організації

Виділити 2 мільйони гривень на підтримку громадських організацій, які опікуються розвитком спорту в Черкасах. Таку пропозицію виніс на розгляд бюджетної комісії депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький. Однак та не була підтримана більшістю членів комісії, передає кореспондент vikka.ua.

Зазвичай спортивні громадські організації фінансуються за пунктом існуючої програми фізичної культури та спорту. Щороку міські обранці своїм рішення визначали ті ГО, які отримують підтримку з міського бюджету. На рік, що наступив, коштів на громадські організації не виділено. Виправити ситуацію Олександр Радуцький запропонував, виділивши з бюджету розвитку 2 мільйони на фінансування ГО, включивши до їх переліку організацію "Країна Баскетболія", яка нині опікується розвитком баскетболу в місті.

Пропозиція на розгляд виносилась двічі, однак підтримана членами бюджетної комісії не була.

На таке рішення вже відреагували представники політичних сил, які виступають за популяризацію спорту та фізичного виховання у Черкасах.

"Враховуючи це, фракція "Партії вільних демократів" не голосуватиме за проект бюджету на 2019 рік. В розрізі зарплат і енергоносіїв ми підтримуємо, а по решті позицій – ні", – заявив у "Фейсбуці" "вільнодемократівець" Володимир Гриценко.

Вже завтра, 17 січня, проект бюджету міста обранці розглядатимуть на пленарному засіданні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на сесії Черкаської міськради сталася штовханина за участі "Нацкорпусу".

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук