Будьте уважні: псевдогазовики ошукують черкасців

У Черкасах почастішали випадки, коли зловмисники виманюють гроші у містян, представляючись працівниками газової служби, застерігає «Нова якість».

– До нас подзвонив у двері чоловік, який представився працівником газової служби. Показав посвідчення та сказав, що має перевірити стан газових приладів, димоходів, труб та іншого. Відмітив якісь хрестики, поставив кілька питань –  і на цьому все. У мене спочатку не виникло жодних сумнівів, бо гроші не просили та нічого не пропонували купити. Та й хіба ми знаємо, яким має бути посвідчення в майстра,  – розповідає Юрій Данилов, мешканець однієї з багатовоперхівок Черкас.

Далі, розповідає чоловік, псевдо газовик пішов до сусідки, і побачивши, що жінка одинока, запевнив її в необхідності купити газовий сигналізатор, який буде голосно пищати, у випадку витоку газу. За це взяв з жінки 1999гривень. Проте після перевірки в інтернеті, виявилось, що такий товар коштує у кілька разів дешевше.

– До нас телефонували й інші мешканці та говорили, що до них приходили підозрілі особи. Вони представлялися нібито співробітниками компанії «Газ-сервіс», але жодних документів не показували. Це насторожило людей, і вони відразу подзвонили до кол-центру, щоб уточнити, чи справді це були фахівці газової служби. Оператори повідомили, що за зазначеною адресою жодних робіт того дня не виконували, – стверджує технічний директор «Газ-сервісу» Григорій Беспалов.

Комунальники розповідають, шахраї діють за певною схемою: ніби перевіряють обладнання в квартирі і виявляють умовний недолік. Наполягають аби людина купила в них потрібну деталь для ремонту, хоча насправді вона зовсім не потрібна. Газовики наголошують, продавати щось мешканцям будинків не мають права – тільки виявляють несправності приладу і консультують, де можна придбати необхідну запчастину.

У компанії закликають черкащан бути пильними і перевіряти документи тих, хто прийшов з перевіркою. Набирати кол-центр і перепитати, чи дійсно за вашою адресою «Газ-сервіс» проводить роботи. У разі виниклих підозр, телефонувати до поліції.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут